Kako gledati finale doigravanja EFL prvenstva u SAD -u

GettyNapadač Brentforda Ivan Toney.

Brentford FC igrat će za mjesto u svojoj prvoj sezoni Premier lige u subotu kada se u finalu doigravanja EFL prvenstva na stadionu Wembley igra sa Swansea Cityjem.

U Sjedinjenim Državama utakmica (10:00 ET start time) neće biti na TV -u nigdje, već bilo tko u SAD -u možete gledati Brentford protiv Swansea uživo na ESPN+ ovdje:

bezobrazni roddy piper mrtav ili živ

Nabavite ESPN+

ESPN+ također će imati nedjeljna finala doigravanja prve i druge lige, kao i desetke drugih sportova uživo, svaki dokumentarni film 30 na 30 i dodatni izvorni sadržaj (video i pisani) za 5,99 USD mjesečno.

Ili, ako želite i Disney+ i Hulu, možete dobiti sve tri za 13,99 USD mjesečno , čime se postiže ušteda od preko 30 posto:

Nabavite ESPN+, Disney+ i Hulu paket

Nakon što ste se prijavili za ESPN+, možete gledati Brentford protiv Swansea uživo u aplikaciji ESPN na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV ili Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, Android telefonu, iPadu ili Android tabletu.

Također možete gledati na računalu putem ESPN.com .

najgori kuhari u novoj sezoni u Americi

Brentford vs Swansea Pregled

Swansea City se nada povratku u Premier ligu po prvi put od sezone 2017.-18., što je posljednja kampanja u sedmogodišnjem nizu na vrhu.

Momčad Stevea Coopera postigla je golove od krila Andréa Ayewa i veznjaka Matta Grimesa u ukupnoj pobjedi u polufinalu 2-1 nad Barnsleyjem, koji je zabio tek u 71. minuti revanša.

Zato ste u prvenstvu, želite ući u Premier ligu, rekao je menadžer, prema WalesOnline . Uspjeli smo si dati priliku da prođemo kroz play-off. To bi značilo sve. Bio je tamo i prije, a to je putovanje bilo posebno. Klub se morao uspostaviti i obnoviti, ako želite.

Dodao je: To bi značilo sve za grad i klub, svi su toga svjesni. Bez previše govora o tome, uvjeravam vas, znamo točno što to znači.

Swansea City sezonu je završio na četvrtom mjestu na tablici Championshipa, sa 80 bodova. Brentford je osvojio 87 bodova, 4 sramežljiva od drugoplasiranog Watforda.

Labudovi i pčele tijekom sezone odigrali su neriješeno 1-1.

Dobar su tim, rekao je Cooper, prema WalesOnline -u. Ove smo godine imali dvije jako teške utakmice protiv njih. Nismo tako dobro igrali utakmicu kod kuće. Morate se boriti protiv njih. Imaju jako dobre igrače. To je zaista teška utakmica, ali na nju smo jako fokusirani i radujemo se.

Brentford, članovi Prvenstva od početka sezone 2014-15, traže svoje prvo mjesto u Premier ligi. Pčele su do provalije došle povratnom pobjedom nad Bournemouthom, koji je u prvoj utakmici trijumfirao 1-0.

Cherries je tada pogodio prvih pet minuta u drugom meču prije nego što je Brentford uzvratio s trojicom neodgovorenih golova.

Napadač Ivan Toney - koji je ove sezone postavio novi rekord prvenstva s 32 pogotka - započeo je povratak, a slijedili su ga veznjak Vitaly Janelt i napadač Marcus Forss, koji je u 81. minuti srušio ukupni remi.

Kakav rolerkoster emocija, rekao je menadžer Brentforda Thomas Frank, prema Ealing Times . To može samo sport, a posebno nogomet.

koliko djece ima Tyrus

Udario sam nogom u hladnjak za led nakon njihovog gola, tada sam pomislio da je bolje da zadržim glavu, a onda sam 10 sekundi kasnije razbio stopalo u kantu pored nje.

S 2-0 iza bilo je teško-ali nisam sumnjao da bismo ipak mogli stići.