Kako gledati Indiana vs Penn State Soccer na mreži

@IndianaMSOC na TwitteruBranilac crvene košulje u Indiani Daniel Munie

Dvije najbolje momčadi u velikom deset nogometa za muškarce sastaju se za titulu konferencijskog turnira u subotu, kada se broj 1 Indiana suočava s brojem 2 Penn State u Bloomingtonu, Indiana.

Utakmica počinje u 17 sati. ET, a emitirat će se na mreži Big Ten Network. No ako nemate kabel, evo nekoliko različitih načina na kojima možete besplatno gledati prijenos uživo Indiana vs Penn State na mreži:

FuboTV

Možete gledati prijenos uživo Big Ten Network -a i 100 i više drugih TV kanala na FuboTV-u, koji dolazi s besplatnim sedmodnevnim probnim razdobljem:

FuboTV besplatno probno razdoblje

Nakon što ste se prijavili za FuboTV, Indiana vs Penn State možete gledati uživo u aplikaciji FuboTV , koji je dostupan na vašim Roku, Roku TV, Amazon Fire TV ili Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, Android telefon, iPad ili Android tablet. Ili možete gledati na računalu putem web stranice FuboTV .

Ako ne možete gledati uživo, FuboTV također dolazi s 250 sati DVR prostora u oblaku, kao i 72-satnom značajkom pregleda unatrag, koja vam omogućuje gledanje igara na zahtjev u roku od tri dana od njihovog zaključenja, čak i ako nemojte ih snimati.

AT&T TV

AT&T TV ima četiri različita paketa kanala : Zabava, izbor, Ultimate i Premier. Big Ten Network je u izboru i iznad paketa, ali možete odabrati bilo koji paket i bilo koji dodatak koji želite za svoje besplatno 14-dnevno probno razdoblje.

Imajte na umu da se besplatno probno razdoblje ne oglašava kao takvo, ali vaš današnji iznos dospijeća bit će 0 USD prilikom registracije. Ako gledate na računalu, telefonu ili tabletu, neće vam se naplatiti 14 dana. Ako gledate na uređaju za streaming na svom televizoru (Roku, Firestick, Apple TV itd.), Bit će vam naplaćen prvi mjesec, ali i dalje možete dobiti potpuni povrat ako otkažete prije 14 dana:

kada je ramazan preko 2016

AT&T TV besplatno probno razdoblje

Nakon što ste se prijavili za AT&T TV, možete gledati Indiana vs Penn State uživo u AT&T TV aplikaciji , koji je dostupan na vašim Roku, Roku TV, Amazon Fire TV ili Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, Android telefonu, iPadu ili Android tabletu. Ili možete gledati na računalu putem web stranice AT&T TV .

Ako ne možete gledati uživo, AT&T TV također dolazi s 20 sati pohrane u oblaku (s mogućnošću nadogradnje na 500 sati).

Hulu s TV -om uživo

Možete gledati prijenos uživo Big Ten Network i 65+ drugih TV kanala putem Hulu s TV -om uživo , koju možete isprobati besplatno uz sedmodnevno probno razdoblje:

Hulu s besplatnom probom za TV uživo

Nakon što ste se prijavili za Hulu s TV -om uživo, možete gledati Indiana vs Penn State uživo u aplikaciji Hulu , koji je dostupan na vašim Roku, Roku TV, Amazon Fire TV ili Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, Android telefon , iPad ili Android tablet. Ili možete gledati na računalu putem web stranice Hulu .

Ako ne možete gledati uživo, Hulu s TV -om uživo ima i 50 sati pohrane u oblaku (s mogućnošću nadogradnje na poboljšani oblak DVR -a, što vam daje 200 sati prostora na DVR -u i mogućnost premotavanja unaprijed kroz reklame).

Indiana vs Penn State Big Ten Football Championship Pregled

Trećeplasirani Indiana Hoosiers (9-1-0) u subotu je u Bloomingtonu u Indiani domaćin 14. rangiranom Penn State Nittany Lionsu (8-1-1) na utakmici prvenstva Big Ten Tournament za muškarce.

Utakmica predstavlja dva najbolja tima konferencije u finalu turnira Big Ten, po prvi put od 2009. godine, a to će biti sedmi put da se Indiana i Penn State susreću s titulom konferencijskog turnira.

Najbolje rangirana momčad Big Ten, Indiana, plasirala se u četvrto uzastopno finale konferencijskog turnira pobjedom 2-0 nad četvrtoplasiranim Marylandom u polufinalu u srijedu.

Napadač druge godine Indiane Victor Bezerra prekinuo je neriješen rezultat u 47. minuti pogotkom za prednost, a zatim je u 56. minuti dodao još jedan. Ciljevi su bili Bezerrini 9. i 10. u sezoni te 17. i 18. njegove IU karijere.

Vratar Hoosiersa, drugi student Roman Celentano, u drugom je poluvremenu tri puta obranio na svom osmom isključenju u sezoni (16. u svojoj IU karijeri).

Indiana ima 10-0-5 u posljednjih pet utakmica velikih deset konferencijskih turnira, a zadnji put je izgubila u finalu konferencijskog turnira od Marylanda 2014. godine.

Penn State stići će na subotnji meč svjež nakon pobjede nad Michiganom 4-1 u polufinalu velike desetke u srijedu, što ih je dovelo do prve konferencijske utakmice prvenstva od 2011. godine.

Nittany Lions postigao je četiri gola u sezoni u svojoj prvoj pobjedi nad Michiganom od 2014. Juniorski transfer Danny Bloyou uvrstio ih je na ploču pogotkom u sedmoj minuti, brucoš Peter Mangione postigao je jedanaesterac u 18. minuti, crvena majica stariji Pierre Reedy postigao je pogodak u 63. minuti, a student druge godine Liam Butts postigao je gol u 88. minuti.

Zaista sam ponosan na naš tim danas - fantastična pobjeda, rekao je glavni trener Penn Statea Jeff Cook . Mislim da smo na kraju dana to zaslužili zbog naše napadne prijetnje. Bila je to doista izazovna utakmica i mislim da s rezultatom 4-1 možete imati loš utisak da je bilo lako, ali to je bilo daleko od toga, Michigan nam je dao sjajan test. Morali smo odigrati cijeli meč da bismo došli do važne pobjede. Tako sam uzbuđen što ću u subotu imati priliku igrati za prvenstvo velikih deset turnira, gdje god se ta utakmica nalazila.

Vratar Penn State-a Khris Shakes dva je puta obranio u pobjedi kako bi se sezona popravila na 7-0-1.

Subotnja utakmica igrat će se bez navijača, u skladu s ograničenjima COVID-19 Sveučilišta Indiana atletika.