Kevin Harvick završio sušu od 65 utrka bez pobjede, osvojio utrku kupa u Michiganu dok kći Piper krade nastup

BROOKLYN, MICHIGAN: Kevin Harvick osvojio je Serija NASCAR kupa utrku na Michigan International Speedwayu 7. kolovoza, stavljajući točku na dvogodišnju sušu od 65 utrka bez pobjede. Harvickova posljednja pobjeda bila je 19. rujna 2020. na Bristol Motor Speedwayu. Međutim, Harvickova kći, Piper, koja je proslavila očevu pobjedu ponijevši kockastu zastavu na stazi pobjede, bila je ta koja je ukrala šou.

vincent d \ 'andraia

Prema NASCAR televizijska služba , Harvick je preuzeo vodstvo i odustao nakon ponovnog starta u krugu 166 od 200 na stazi Michigan International Speedway. Pobijedio je u FireKeepeers Casinu 400 za 2,903 sekunde u odnosu na pobjednika s prve pozicije. Bubba Wallace i prestigao Martina Truexa Jr. u završnici serije NASCAR kupa u doigravanju. Wallace, koji je osvojio pole po prvi put u karijeri, zauzeo je drugo mjesto, završivši u prvih 10 za svoju najbolju četvrtu uzastopnu utrku u karijeri. Denny Hamlin , koji je osvojio drugu fazu, zauzeo je treće mjesto, a slijede ga Joey Logano i Ryan Blaney Detroit Free Press.

POVEZANI ČLANCI

Neto vrijednost Chasea Elliota: Koliko zarađuje pobjednik serije NASCAR Cupa? 24-godišnjak je treći najmlađi koji je osvojio naslov

Tko je Tara Meador, supruga AJ Allmendingera? Supruga pobjednika NASCAR kupa je gospođa Sjeverna Karolina

46-godišnji Harvick, koji je 7. kolovoza vodio 38 krugova, 25 više nego što je vodio u prethodne 22 utrke zajedno, sada ima ukupno 59 pobjeda u seriji, 10. najviše svih vremena. Također je jedini vozač koji je dobio mjesto u postsezoni svake godine otkako je format uveden 2014.

Harvick je rekao izdanju, 'Svatko tko je sumnjao u nas ne poznaje nas. Oni, očito, znaju da napredujemo u ovakvim situacijama. I puno stvari nam je danas pošlo za rukom, što nismo imali cijelu godinu â da nam stvari idu kako treba i tako nam ne ide.' Nadalje je dodao, 'A onda tamo na Na kraju smo bili u boksovima, nismo išli ni krug, a oprez je došao na vidjelo, preuzeo kontrolu nad utrkom. To je ono s čime sam se danas najviše borio bio promet i ponovno pokretanje i jednostavno nadoknađivanje terena. Kad sam razjasnio trag, ta beba je bila u lovu.â

Reakcija navijača nakon pobjede

To je doista bio pobjednički trenutak za Harvicka, ali ono što je ukralo show bila je njegova kći, a obožavatelji nisu mogli stati i pričati o trenutku koji je podijelio dvojac kćer-otac.

je li ed henry još uvijek oženjen

Jedan korisnik je napisao: 'HARVICKOVA kći drži kockastu zastavu! Kakav sjajan trenutak!'

Dok je drugi obožavatelj komentirao: 'Harvickova kći koja je išla na vožnju do staze pobjede bila je najbolja.'

Još je jedan pojedinac rekao: 'Tako sam sretan što ponovno vidim Happy Harvicka u pobjedničkoj stazi! Još je posebnije vidjeti ga kako dijeli svoju pobjedu s kćeri, Piper â¦. Baš sjajan dan utrke'

kada počinje proljeće 2017

Govoreći o Chaseu Elliottu, koji je završio na 11. poziciji, jedan je napisao: 'Kao obožavatelj Elliotta sretan sam zbog Harvicka i posebnog trenutka s njegovom kćeri. Također sretan što Hamlin nije pobijedio.' Druga je osoba napisala: 'Čestitamo Happy Harvicku!! Sjajna pobjeda i strašan trenutak s njegovom kćeri!!'

Ovaj članak sadrži primjedbe koje su na Internetu iznijeli pojedinačni ljudi i organizacije. Ferlap ih ne može neovisno potvrditi i ne podržava tvrdnje ili mišljenja iznesena online.