Četvrti tjedan Noćni nogomet u ponedjeljak bio je apsurdan prikaz Patriotsa koji su jadno izgubili 27 poena od Chiefsa.

Čini se da mu gležanj Jamaala Charlesa ne stvara problem s drugom vožnjom u noći za 1. dolje. Dwayne Bowe nastavio je s nekoliko metara koje je stekao zahvaljujući Ericu Fisheru koji je odgurnuo Chandlera Jonesa. Knile Jones prvi je pao dok su se Chiefsi probijali na terenu, a Travis Kelce je slijedio još jedan prvi pad. Charles ga je prvi put ove godine ubacio u završnu zonu kako bi Chiefsima donio vodstvo od jednog touchdowna.

Druga četvrtina

(Getty)

Knile Davis je za Chiefsa trčao 48 jardi, a zatim je Kelce zadivio. Između Davisa, Kelcea, Charlesa i Smitha domoljubi su se brzo spustili.

Jamaal Charles ga je OPET vodio za svoj drugi touchdown utakmice i sezone za njega. Sada ima 4 ulova za 66 metara.

Knile Davis nastavio je niz nakon što je odnio loptu na liniju od 27 jardi. Bowe je dalje nosio loptu, ali je nije uspio dovesti do prve nizove, prisilivši KC da je vrati u ruke Patriotsa.

Knile Davis je previše dobar da bi bio rezervni

za koju je bila udana miranda lambert

- Jordan Lehman (@JayLay25) 30. rujna 2014

Patriotsi su se nastavili približavati završnoj zoni, dok je Dwayne Bowe u prvom poluvremenu napravio haos sa 33 jarde. Manji dobitak sakupili su Charles, Avery i Kelce s manje od minute preostalog vremena u prvom poluvremenu.

Jednu stvar koju ću reći je da se Dwayne Bowe uvijek pojavljuje u udarnom terminu. Voli svjetla reflektora.

Nick Jacobs (@ Jacobs71) 30. rujna 2014

S preostalih 0 sekundi na poluvremenu, Boweu je nedostajalo gol -linije, no Patriotsima je izrečena kazna od pet jardi, a Chiefs automatski dolje. Jednom igrom lijevo izbacili su gol iz polja da bi postigli pogodak Šefovi do poluvremena 17-0 .

Patriotsi su u prvom poluvremenu odustali od 303 jarda, najviše što su Belichick i Patriotsi u tom razdoblju ustupili.

Treća četvrtina

(Getty)

Idemo provjeriti Toma Bradyja i on samo cvrkne što je moguće glasnije: http://t.co/yyeh2dbQeO pic.twitter.com/BORDl4GqxQ

celina powell i dwight howard

- SB Nation (@SBNation) 30. rujna 2014

Hali je prepunio Bradyja da forsira preokret, prvi u utakmici nakon 7 minuta bez pogodaka.

Alex Smith ga je ubacio u pouzdane ruke Jamaala Charlesa za treći touchdown igre Chiefsa kako bi rezultat bio 24-0 Chiefs.

Patriotsi su još jednom okrenuli loptu nakon što se Brady i Edelman nisu uspjeli koordinirati, a CB Sean Smith zgrabio je loptu za Chiefs. Kansas City završio je posjed pogotkom iz igre za rezultat 27-0.

Touchdown Patriots

Brandon LaFell je ubacio loptu za TD od 44 jarde nakon pomoći Shanea Vereena koji je prethodno gurnuo loptu niz polje.

je bila selena trudna kad je ubijena

Četvrta četvrtina

(Getty)

3. i 7 prolaze do Donnieja Averyja za 27 metara. #Zapovjednici prvo dolje.

- BJ Kissel (@ChiefsReporter) 30. rujna 2014

Avery je pucao u područje prepona i ostavlja polje nesposobnim da nastavi niz do krajnje zone sa 12:20 za ulazak u igru.

Donnie Avery izgledao je kao mogući soj prepona. Desna noga je malo iskliznula. #Zapovjednici #NEvsKC

john mark byers i damien echols

- Dave Siebert, dr. Medicine (@DaveMSiebert) 30. rujna 2014

Jamaal Charles je posrnuo, izgubivši kontrolu nad loptom 2 metra od krajnje zone, ali uspio je osigurati posjed. Travis Kelce nastavio je s ulovom u završnoj zoni za četvrti pogodak Chiefsa za rezultat 34-7.

Poglavici su ukrali loptu odmah nakon četvrtog dodira, kada je Brady provukao loptu koju je uhvatio Abdullah, koji ju je ubacio u završnu zonu za peti pogodak poglavice u utakmici, čime je doveo Patriotse do 34 boda. Belichick je nakon trećeg preokreta izvukao frustriranog Bradyja iz igre.

Nakon što je Brady ostatak noći napustio teren, Patsi su odnijeli loptu niz polje završivši touchdown-om za Gronka i postigao rezultat 14-41.